Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет магазин кліматичної техніки
Графік роботи:

Пн-Пт 09:00-18:00

Сб-Нд 10:00-16:00

0
Мій кошик

Касетні спліт системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Касетні кондиціонери: кліматична техніка для великих приміщень

Касетні кондиціонери - це категорія кліматичного обладнання, яка має індивідуальну специфіку роботи і сферу застосування.

Кондиціонери цієї категорії є спліт-система з внутрішнім блоком, який встановлюється в стелі приміщення. На відміну від настінних побутових кондиціонерів, які формують потоки повітря в одному напрямку з подальшим «наповненням» всього обсягу приміщення, внутрішні блоки касетних кондиціонерів працюють відразу в чотирьох напрямках, охоплюючи певну площу.

Касетні кондиціонери розраховані на роботи в великих відкритих просторах, наприклад, в торгових залах супермаркетів, просторих офісах, фойє готелів та інших просторах, де установка побутової спліт-системи буде неефективною.

Умови роботи і монтаж касетних кондиціонерів

Касетні спліт-системи складаються із зовнішнього і внутрішнього блоків. Зовнішній встановлюється на вулиці, а внутрішній у стелі приміщення.

Перед установкою внутрішнього блоку касетного кондиціонера слід провести роботи по оформленню стелі з урахуванням розмірів внутрішнього блоку, як правило, мова йде про підвісні стелі типу «армстронг» або конструкціях з гіпсокартону. На практиці, тільки з оформленням стелі можна встановити внутрішній блок з максимальною естетикою, хоча від цього іноді відмовляються, і установка касетного кондиціонера відбувається в стелю з відкритими комунікаціями.

Що стосується умов роботи, то вони залежать від площі приміщення. Іноді для конкретно взятого простору досить купити касетний кондиціонер в одному екземплярі, проте якщо його потужність не вистачає, внутрішніх блоків може бути кілька.

Розташування внутрішніх блоків з урахуванням їх продуктивності, як правило, розраховують фахівці компаній, які займаються монтажем кліматичного обладнання.

Переваги та недоліки касетних кондиціонерів

Відразу ж варто відзначити, що дана категорія кліматичного обладнання - це системи напівпромислового призначення, які помітно відрізняються в ціні від звичайних спліт-систем. З урахуванням того, що до них пред'являють зовсім інші вимоги в роботі витрати на їх установку цілком виправдані.

До переваг даної техніки слід віднести наступне:

  • високу продуктивність;
  • можливість роботи круглий рік на обігрів, охолодження і вентиляцію приміщень;
  • підвищений експлуатаційний ресурс;
  • легке управління за допомогою пульта дистанційного керування;
  • практичність в догляді і обслуговуванні;
  • економічність, як для техніки з високим потенціалом роботи;

Окремо виділимо те, що формування потоків повітря в різних напрямках виключає дискомфорт для людей, що знаходяться в приміщенні, оскільки такий підхід розсіює повітря більш ненав'язливо.

Єдиним недоліком касетних кондиціонерів, є те, що висота стель у приміщенні для їх установки повинна відповідати певним параметрам. В іншому випадку їх експлуатація неприпустима.

Вгору