Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет магазин кліматичної техніки
Графік роботи:

Пн-Пт 09:00-18:00

Сб-Нд 10:00-16:00

0
Мій кошик

Настінні спліт системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купити настінний кондиціонер недорого для дому та офісу

У нашому інтернет-магазині можна купити настінний кондиціонер недорого. Ми пропонуємо широкий асортимент якісної техніки, весь товар сертифікований.

Серед розмаїття кондиціонерів особливою популярністю користується настінний кондиціонер. Сучасні спліт-системи оснащені набором додаткових функцій, які роблять його роботу більш ефективною. Такий агрегат стане незамінним помічником у створенні комфортного мікроклімату в побутових і промислових умовах.

Купити настінний кондиціонер недорого можна в нашому інтернет-магазині. Ми є офіційним дистриб'ютором в Україні. Крім того, на всю техніку діє гарантія.

Асортимент нашого інтернет-магазину

Залежно від типу роботи, виділяють два види кондиціонерів:

  • Не інверторні - компресор працює циклами, включаючись тоді, коли температура підвищується або знижується на 1-2ºС. Як тільки температура повітря досягає встановленого значення, система припиняє роботу, але вентилятор продовжує обертання;
  • інверторні - в кондиціонері встановлено блок управління - інвертор, для регулювання роботи компресора. Ця система дозволяє підтримувати оптимальну температуру в приміщенні, допускаючи коливання не більш +/- 0,5 ºС.

Переваги та особливості

Основний блок монтується на стіну біля стелі, що є головною відмінністю від інших типів систем. Він розташовується усередині приміщення. Настінне розташування має низку особливостей:

  • розташування системи не вимагає багато вільного простору;
  • потік повітря надходить зверху вниз, рівномірно розподіляючи у всьому приміщенню.

Настінний блок можна встановити в процесі обробки або вже після завершення ремонту, в такому випадку фреонопроводи закривають декоративним коробом.

Сучасні спліт-системи складаються з двох блоків: зовнішнього і внутрішнього.

  • зовнішній блок встановлюється зовні будівлі. Таке розташування надає доступ для чищення, ремонту і обслуговування. Від його функціонування залежить робота всієї системи;
  • внутрішній блок розташовується в самому приміщенні, в ньому встановлений тихий вентилятор і фільтруючі елементи.

Існує змішаний вид кондиціонерів, конструкція яких передбачає можливість кондиціонування декількох приміщень, встановивши один зовнішній блок і декілька внутрішніх.

Де купити?

Ми пропонуємо у нас купити настінні кондиціонери недорого. Вся техніка проходить обов'язкову сертифікацію, завдяки цьому ми можемо гарантувати високу якість нашої продукції.

Вгору