Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет магазин кліматичної техніки
Графік роботи:

Пн-Пт 09:00-18:00

Сб-Нд 10:00-16:00

0
Мій кошик

Кондиціонери

Кондиціонери: призначення і основні особливості кліматичної техніки

Спекотним, жарким літом, коли температура повітря буквально виснажує і не дає нормально працювати або відпочивати, всі ми мріємо про рятівну прохолоду, яка позбавить нас від спеки. Єдиним рятівником в таких ситуаціях стає кондиціонер, адже погодьтеся, як приємно заходити в кондиційоване приміщення з літньої, спекотної вулиці.

Власне тому, питання купити кондиціонер стає все більш актуальним для великої кількості людей.

Втім, перш ніж замовити кліматичне обладнання, необхідно дізнатися, а якими бувають кондиціонери і в чому їх основна відмінність.

Різновиди кондиціонерів

Кліматичне обладнання побутового та напівпромислового призначення ділиться на кілька категорій, кожна з яких має свої технічні і функціональні особливості.

 1. Побутові настінні кондиціонери (спліт-системи). Це найпоширеніша категорія кліматичної техніки для установки в будинку, в невеликому офісі і торговому павільйоні. Побутові спліт-системи складаються із зовнішнього і внутрішнього блоку і діляться на 2 типу: звичайні і інверторні.
 2. Мульти-спліт системи. Дана категорія являє собою ті ж побутові спліт-системи тільки з декількома внутрішніми блоками для роботи в різних приміщеннях.
 3. Канальні кондиціонери. Дана група кліматичного обладнання відноситься до напівпромислових систем. Основна особливість полягає в тому, що внутрішній блок встановлюється в стелі або спеціальній ніші всередині приміщення і до нього підключається система повітроводів (каналів), через які відбувається кондиціонування приміщень.
 4. Касетні кондиціонери. Це високопродуктивна кліматична техніка, чий внутрішній блок монтується в стелі приміщення і формує потоки холодного або теплого повітря, які розходяться відразу в чотирьох напрямках, охоплюючи певну площу. Найбільш часте використання касетних кондиціонерів можна спостерігати в супермаркетах.
 5. Напольно-стельові кондиціонери. Відмінна особливість такої техніки полягає в тому, що внутрішній блок можна встановити в горизонтальному або вертикальному положенні уздовж стіни або стелі.

Функціонал сучасних кондиціонерів

Оскільки сучасна кліматична техніка давно відійшла від канонів тільки кондиціонування, тобто охолодження приміщень, замовити установку кондиціонера сьогодні можна для більш широкого спектру завдань:

 • охолодження;
 • обігріву;
 • вентиляції;
 • осушення;
 • очищення повітря;
 • віддаленої підтримки необхідної температури;

Використовувати кондиціонери, в залежності від типу і обраної моделі, можна цілий рік і безперервно, навіть в дуже сильні морози. Таким чином, сучасна кліматична техніка легко може стати альтернативним або основним джерелом мікроклімату в будинку, підтримуючи комфортну температуру цілий рік.

Залишилися питання по кондиціонерам або потрібна консультація, зв'яжіться з нами за телефонами.

+38 (097) 600 88 95

+38 (063) 334 34 12

Або менеджер вам передзвонить, заповніть форму зворотнього зв'язку.

Передзвонити вам?

Вгору