ОПЛАТА

В інтернет-магазині «ACOND» можливі наступні варіанти оплати:

1. Готівковий розрахунок:

Ви можете оплатити замовлення при отриманні кур'єру або при самовивозі здійснити оплату в нашому офісі. Разом з товаром ми надамо Вам чек та гарантійний талон виробника.

2. Безготівковий розрахунок:

При оформленні (підтвердженні) замовлення буде виставлений рахунок для оплати від юридичної особи, платника податку на прибуток з ПДВ. Ви можете оплатити замовлення в касі будь-якого відділення банку (при цьому стягується комісія банку) або банківським переказом якщо «покупець» юридична особа. Як тільки оплата надійде на наш розрахунковий рахунок, Ваше замовлення надходить в службу доставки. Разом із замовленням ми надамо повний пакет документів (видаткова накладна, гарантійний талон).

ДОСТАВКА

Доставку по Києву і області (до 20 км від КП) здійснюється силами інтернет-магазину «ACOND» безкоштовно.

Доставка здійснюється водієм до під'їзду.

Доставка по Києву і області (до 20 км від КП) і підняття кондиціонерів в квартиру монтажної бригадою (при замовленні послуги монтажу кондиціонера) здійснюється безкоштовно в день монтажу кондиціонерів.

Доставку кондиціонерів по Україні виконає обрана Вами транспортна компанія (Нова Пошта, Делівері, Нічний Експрес і т.д.) за рахунок інтернет-магазину «ACOND».