Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет магазин кліматичної техніки
Графік роботи:

Пн-Пт 09:00-18:00

Сб-Нд 10:00-16:00

0
Мій кошик

Мульти-спліт системи

Мульти-спліт система, що це таке?

Звичайна спліт-система дозволяє охолоджувати тільки одне приміщення (то в якому вона встановлена), мульти-спліт система дозволяє охолоджувати відразу кілька кімнат. Це принцип її конструкції: спліт-система складається з одного зовнішнього блоку (компресора) і одного внутрішнього блоку, а мульти-спліт система має один зовнішній блок і декілька (до п'яти) внутрішніх блоків, які встановлюються в різні приміщення та за допомогою мідних труб з холодоагентом зв'язуються з зовнішнім блоком. Внутрішні блоки можуть бути різної конструкції:

  • канальними;
  • касетними;
  • колонними;
  • настінними;
  • напольно-стельовими.

Чи підходить мені мульти-спліт система?

Мульти-спліт система - гарне рішення якщо необхідно охолодити влітку або обігріти взимку кілька приміщень при цьому місця для розміщення зовнішніх блоків або немає або не хочеться захаращувати стіну будівлі безліччю зовнішніх блоків.

Плюси такої системи

Є кілька причин вибрати мульти-спліт систему, щоб у вашому домі було прохолодно влітку й тепло взимку. Ось кілька основних переваг:

Hезалежний контроль

Скориставшись можливістю індивідуального регулювання температури в кожній кімнаті, ви заощадите гроші і оптимізуєте комфорт за рахунок обігріву або охолодження окремих кімнат. У вас може бути до п'яти окремих внутрішніх блоків, всі вони працють від одного зовнішнього блоку, і управляються за допомогою бездротового пульта дистанційного керування.

Гнучкість і зручність

Мульти-спліт системи пропонують гнучкість і зручність, дозволяючи вам вибрати відповідний внутрішній блок для кожної кімнати вашого будинку. Ви можете в одну кімнату встановити внутрішній блок канального типу, а в іншу кімнату встановити внутрішній блок настінного типу і т.д.

Мінуси такої системи

Зовнішні блоки досить великі за розмірами, тому вам доведеться встановлювати їх далеко від спалень, зон відпочинку на відкритому повітрі і ваших сусідів. Залежно від розміру і дизайну вашого будинку вам може знадобитися більше одного зовнішнього блоку.

Якщо зовнішній блок вийде з ладу, це вплине на працездатність всіх внутрішніх блоків, підключених до нього. Внутрішні блоки не можуть одночасно працювати в одній кімнаті на охолодження, а в іншій кімнаті на обігрів. Для таких задач існують інші системи під назвою VRV, VRF.

Залишилися питання по мульти-спліт системам або потрібна консультація, зв'яжіться з нами за телефонами.

+38 (097) 600 88 95

+38 (063) 334 34 12

Або менеджер вам передзвонить, заповніть форму зворотнього зв'язку.

Передзвонити вам?

Вгору