Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Інтернет магазин кліматичної техніки
Графік роботи:

Пн-Пт 09:00-18:00

Сб-Нд 10:00-16:00

0
Мій кошик

Теплові насоси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Теплові насоси: кліматична техніка на всі випадки життя

Сучасні кондиціонери давно перестали асоціювати виключно з тим, що це прилади тільки для літньої експлуатації, коли хочеться позбавити себе від пекучої жари.

Так, як і раніше, літо є основною порою року для їх повальної експлуатації, проте, кондиціонери все частіше намагаються використовувати протягом усього року, в якості альтернативних засобів підтримки стабільної температури в приміщеннях. Іншими словами, кондиціонери все частіше використовують взимку і влітку.

Втім, подібна експлуатація доступна далеко не всім моделям, а лише тим, які можна зарахувати до категорії теплових насосів.

Основні особливості теплових насосів

До категорії теплових насосів відносяться не всі кондиціонери, оскільки визначення, має ряд факторів, за якими ту чи іншу модель можна до нього зарахувати.

Головний критерій, який дозволяє називати модель «тепловим насосом» - це можливість працювати при дуже низьких мінусових температурах, як правило, від -20 градусів. Справа в тому, що в теплових насосах саме можливість роботи на обігрів є визначальною особливістю техніки, тоді як охолодження приміщень розглядається, як допоміжний режим. За ідеєю, теплові насоси, це не стільки про «обігрів» і «охолодження», а більше про мікроклімат в цілому, оскільки вони припускають цілорічну роботу в стабільному температурному режимі.

Технологія і функціонал теплових насосів

Більшість кондиціонерів, які ми зараховуємо до теплових насосів працюють на базі інверторного компресора, з безперервною роботою для підтримки стабільної температури. Це новітня технологія роботи, яка дозволила створити високопродуктивне кліматичне обладнання здатне працювати навіть в сильні морози.

Функції теплових насосів, на відміну від звичайних моделей може включати такі режими, як розморожування зовнішнього блоку, або ж мати в арсеналі так званий «зимовий комплект».

Функціональні можливості теплових насосів сильно різняться, залежно від моделі конкретного виробника.

В яких випадках купують теплові насоси?

Оскільки ми говоримо про пристрої, де пріоритет відданий можливості обігрівати приміщення в сильні морози, то купити теплові насоси рекомендується в тих випадках, коли немає інших джерел тепла або ж їм потрібно доступна альтернатива.

Торгові павільйони, невеликі магазини, офіси, приватні кабінети, а також будинки і квартири, ось куди можна купити тепловий насос для постійного використання.

Продуктивна модель теплового насоса легко зможе обігріти приміщення до 100 кв.м.

Приємно мати можливість скористатися такою технікою, коли опалювальний сезон ще не почався або вже закінчився, а температура на вулиці різко знизилася.

Непогано мати тепловий насос в якості альтернативи, коли наприклад, з ладу вийшов котел індивідуального опалення, а за вікном серйозний мороз.

Вгору