Попит на кондиціонери Cooper&Hunter

У будь-якій промисловой галузі, є компанії-виробники, які негласно вважаються її лідерами завдяки своїй репутації, а також вкладу в напрямок, в якому вони працюють.

У сфері виробництва кліматичного обладнання, однією з таких компаній є Cooper&Hunter, назва якої відома багатьом, хто, так або інакше, стикався з купівлею кліматичного обладнання.

Поняття «кондиціонер» у багатьох асоціюється саме з цим брендом, що не дивно, враховуючи, що на відміну від інших відомих виробників, які дозволяють собі працювати в різних напрямках виробництва побутової техніки, Cooper&Hunter зосереджений виключно на випуску кліматичного обладнання.

В Україні купити кондиціонери Cooper&Hunter рекомендовано всім і кожному, хто зацікавлений в покупці будь-якої з відомих на сьогодні категорій якісної кліматичної техніки, адже асортимент бренду включає буквально все.

Продукція Cooper&Hunter

Компанія займається випуском систем кондиціонування будь-якої спрямованості, у тому числі спеціалізовані морські та телекомунікаційні кондиціонери. Але оскільки нас цікавить побутовий сегмент, в першу чергу варто відзначити кліматичну техніку Cooper&Hunter вироблену для нього.

Отже, серед кондиціонерів бренду побутового і напівпромислового призначення ви зможете знайти:

 1. Настінні кондиціонери Cooper&Hunter постійної продуктивності або іншими словами спліт-системи типу "ON-OFF". Це техніка класичного зразка працює за традиційною технологією циклічного відключення і включення компресора.
 2. Інверторні кондиціонери Cooper&Hunter - найпередовіший на сьогодні сегмент побутової техніки в галузі, для якого характерна висока продуктивність з безперервним обертанням компресора, що дозволяє підтримувати стабільну температуру і бути більш ощадливими у витраті електроенергії.
 3. Канальні кондиціонери Cooper&Hunter, які формують в ізольованих один від одного приміщеннях комфортний мікроклімат, використовуючи мережу прокладених в стелі вентиляційних каналів.
 4. Касетні кондиціонери Cooper&Hunter, розраховані на роботу в просторих приміщеннях.
 5. Мультизональні кондиціонери Cooper&Hunter, які мають в оснащенні кілька внутрішніх блоків для різних приміщень, що працюють на базі єдиного зовнішнього блоку.

Функціональність і практичність кондиціонерів Cooper&Hunter

Ще однією важливо складовою успіху бренду є не тільки різноманітний асортимент, але і те, як працюють кондиціонери компанії.

Оскільки основним напрямком діяльності бренду є розробка і виробництво кліматичного обладнання, функціонал кондиціонерів знаходиться на найвищому рівні.

При цьому продукція Cooper&Hunter відрізняється тим, що безліч функцій і робочих режимів реалізовано вже в моделях бюджетного сегмента, тоді як конкуренти позиціонують моделі з такими можливостями класом вище. Тому для клієнтів, які хочуть купити кондиціонер, який грубо кажучи, задовольняє більшість основних споживчих запитів, досить вибрати базову модель настінного спліт-системи Cooper&Hunter.

Якщо більш детально зупинятись на функціональній можливості кондиціонерів компанії, то серед них можна виділити такі:

 • класичний формат роботи на обігрів, охолодження, осушення та вентиляцію приміщень;
 • унікальні технології фільтрації повітря, які присутні вже в моделях початкового рівня;
 • технології зміни якісного складу повітря (іонізація);
 • посилений режим роботи;
 • тимчасові настройки з використанням таймера;
 • економічний і нічний режими роботи;
 • можливість самоочищення і самодіагностики внутрішнього блоку;
 • різні формати роботи жалюзі;
 • віддалений доступ до управління кондиціонерами через мобільні гаджети;

Окремо слід виділити те, що деякі моделі кондиціонерів Cooper&Hunter відносяться до так званої категорії теплових насосів, тобто кондиціонерів, в яких переважаючою функцією є обігрів приміщень. Такі моделі здатні працювати взимку при дуже низьких температурах і мають ряд відокремлених технічних характеристик.

Дизайнерські особливості кондиціонерів Cooper&Hunter

Побутові настінні спліт-системи, в яких дизайн внутрішнього блоку дійсно важливий, оскільки він залишається на увазі, Cooper&Hunter випускає в лінійках із загальною дизайнерською стилістикою.

При цьому підхід до візуального оформлення кондиціонерів для Cooper&Hunter не менш важливий, ніж технічна сторона. Компанія має цілий штат промислових дизайнерів, які опрацьовують стилістику кожної лінійці кондиціонерів, щоб вона відповідала її функціональним можливостям.

Дизайнерам компанії вдалося розробити свій власний, не схожий ні на кого стиль, в якому вдало склалися всі компоненти важливі для дизайну: ергономічність, компактність, виразність, лаконічність і ненав'язлива простота. Їм вдалося створити оригінальний дизайн внутрішніх блоків, які органічно виглядають в будь-яких приміщеннях незалежно від їх цільового призначення.

При цьому опрацювання деталей, дозволяє різних серій кондиціонерів виглядати інакше. Наприклад, дисплей відображення температури і режимів роботи може бути реалізований, як прихований елемент на лицьовій панелі блоку, а може виступати окремим табло. Нехитре рішення абсолютно по-різному виглядає в різних моделях.

Не можна не відзначити той факт, що компанія Cooper&Hunter абсолютно не соромиться грати з кольором при розробці своїх кондиціонерів і не зупиняється виключно на банальному білому кольорі. Таким чином, якщо ви хочете купити кондиціонер в яскравій або навпаки стриманій колірній гамі, неодмінно звертайте увагу на асортимент Cooper&Hunter.

Виходить, що кондиціонери Cooper&Hunter вдало поєднують в собі всі основні концепції якісної і привабливою кліматичної техніки: асортимент, функціонал і дизайн, що в кінцевому підсумку і зробило бренд одним з найбільш затребуваних і популярних на глобальному ринку.

Підводячи підсумок, звичайно ж, не можна обійти питання ціни кондиціонерів Cooper&Hunter. З нею все також йде дуже непогано і гідну по характеристикам модель бренду можна придбати за цілком розумні гроші. Навіть кондиціонери середнього і високого цінового сегмента, пропонуються за цілком демократичною і конкурентної вартості.

Зрозуміло, для того щоб купити кондиціонери Cooper&Hunter в Києві за вигідною ціною, вам необхідно знайти надійного офіційного постачальника продукції бренду, який не просто продає, але ще і професійно займається установкою кліматичного обладнання.

Такою компанією для вас може стати інтернет-магазин кліматичної техніки Acond, який на найвищому рівні працює з клієнтами зацікавленими купити високоякісні кондиціонери з установкою в Києві.